CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje dotyczące zapisów w systemie USOS

Drukuj

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że zapisy na semestr zimowy roku akademickiego 2017/2018 rozpoczęły się w piątek, 29 września od godz. 10:00.

UWAGA! Zaistniałe problemy proszę zgłaszać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Bardzo proszę, aby maile dotyczące USOSa tytułować wyłącznie jednym słowem: USOS. W mailu proszę wpisać rok, stopień, tryb studiów, PESEL i numer indeksu oraz krótko opisać problem (najlepiej dodając kod rejestracji zawierającej specjalizację i etap studiów, np. 2212-H-A-S1E3-1516L), co znacznie ułatwi znalezienie przyczyny błędu.

Uprzejmie informuję, że w związku z zarządzeniem JM Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego, wszelkie zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z Państwa studenckich kont pocztowych w domenie @uwr.edu.pl

W piątek 29 września oraz w nadchodzącym tygodniu będzie można skontaktować się ze mną również za pomocą Skype dla firm, wbudowanego w Państwa konta Office 365 w domenie @uwr.edu.pl

Ponadto proszę zwrócić uwagę, że zgodnie z zaleceniami Kierownictwa działu USOS w Uniwersytecie Wrocławskim, skrócony został czas, jaki mają Państwo na zapisanie się na zajęcia. Obecnie są to dwa miesiące, a nie cały semestr, jak w poprzednich latach. Uprzejmie proszę o dostosowanie się do terminów, aby uniknąć kłopotów i konieczności pisania przez Państwa podań do p. Dziekana z wyjaśnieniami.

Marek Szymczak